News

Vyjadrenie výkonného riaditeľa spoločnosti Vetoquinol
03/20/2020 - 09:43
Vážení zákazníci,
 
Pandémia COVID-19 je teraz našou každodennou realitou. Tvárou v tvár, v tejto bezprecedentnej situácii, ktorá je nepredstaviteľná svojím rozsahom a závažnosťou, vynakladáme všetky prostriedky, ktoré máme k dispozícii na to, aby sme aj naďalej mohli slúžiť našim zákazníkom.

Naše laboratóriá a pracoviská prijali všetky opatrenia pre to, aby sme mohli pokračovať vo výrobe a v dodávkach produktov. Pre bezpečnosť našich tímov, boli informácie o týchto opatreniach distribuované na všetkých našich pobočkách, a sú neustále k dispozícii všetky dôležité upozornenia.

Pozorne sledujeme vývoj situácie a informujeme všetkých zamestnancov o najnovších odporučeniach a pokynoch podľa vládnych smerníc. Všetky tieto opatrenia sú zárukou toho, že budeme môcť prispieť k udržaniu vašej činnosti a komunitnej starostlivosti.

Náš obchodní tím je pripravený reagovať na vaše požiadavky a prijal riešenia, ktoré nám umožnia zostať vzájomne k kontakte. Kontinuita služieb je pro Vetoquinol najvyššou prioritou. Uisťujeme vás, že sa v priebehu tejto situácie každý deň venujeme tomu, aby sme zabezpečili vaše potreby.

S priateľským pozdravom,

Matthieu FRECHIN

Výkonný riaditeľ
Vetoquinol SA

Vetoquinol global

Latest news of vetoquinol

 • drontal_profender_vetoquinol

  Profender a Drontal teraz od Vetoquinol

  03 Aug 2020
  S potešením oznamujeme, že rozširujeme náš sortiment o skupinu antiparazitík týchto značiek: Drontal®, Dronspot®, Profender® a Procox®. Od teraz...
 • VETclasses 2019

  16 Oct 2019
   12.10. jste nás mohli potkat na kongresu pro praxi malých zvířat VETclasses 2019 v Hradci Králové, kde jsme měli stánek.